Paslaugos

Aptvertoje teritorijoje įsikūrusi poilsio bazė "Smalvas" teikia apgyvendinimo, maitinimo paslaugas, užsakomąsias degustacijas ir pirties su kubilu nuomą. Žemiau rasite išsamius mūsų paslaugų aprašymus. 

Apgyvendinimas

Poilsio bazė nakvynei talpina iki 40 žmonių. Sodybos  teritorijoje yra 4  keturviečiai nameliai, didelis aštuonvietis namas ir 7 viešbučio tipo kambariai. Apsistoję pas mus svečiai ras patalynę, rankšluoščius ir tuoleto  reikmenis.

Keturviečiai nameliai

  Jaukiai įrengti keturviečiai namelius su virtuvėmis, visais patogumais ir didelėmis terasomis bei vaizdu į ežerą.

Didelis aštuonvietis namas

Didelis aštuonvietis namas su erdvia svetaine, valgomuoju,   4 miegamaisiais,   3 vonios kambariais bei didele terasa. 

Kambariai

Viešbučio tipo dviviečiai ir triviečiai apartamentai su visais patogumais, mini šaldytuvu bei virduliu.

Vieta Jūsų Šventei

Taip pat kviečiame  pas mus rengti savo šeimos šventes- jubiliejus, krikštynas, vestuves. Mūsų erdvi pokylių salė pritaikyta įvairiems pobūviams, banketams, įmonių vakarėliams, konferencijoms bei seminarams. Salė turi visą reikiamą įrangą: garso aparatūrą, projektorių. Jūsų šventei siūlome pilną maitinimą pagal individualiai suderintą meniu.  Organizuojamos užsąkomosios degustacijos,  kurios   gali tapti puikia pramoga ar šventės akcentu.

Pirtis ir kubilas

Poilsio bazė "Smalvas" taip nuomoja pirtį su kubilu. Pirtis turi jaukų priepirtį pasisedėjimams, dušą, tuoletą ir erdvią terasą.